ENOVA ERP

enova erp

 

Co to jest enova?

enova to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji.

Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.  

Jak działa enova

enova automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator - osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

Rewolucja w systemach ERP

enova jest pierwszym systemem ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publiczej (w modelu abonamentowym). enova365 daje dostęp do funkcjonalności enova przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.  Wyeliminowane zostają koszty inwestycji w licencje oraz infrastrukturę sprzętową.

Rozwiązanie na miarę

Strategia firmy Soneta Sp. z o.o., producenta oprogramowania enova, zawarta jest we wzorze 1x3x2 tj. jedna rodzina produktów, trzy wersje (srebrna dla małych, złota dla średnich firm, platynowa dla dużych firm) oraz dwa modele dostępu(lokalnie i w chmurze). Jedna linia produktowa zapewnia równoczesny rozwój obu aplikacji. Enova jest rozwiązaniem elastycznym, idealnym dla firm, które pragną się rozwijać.

Dla kogo

System sprawdzi się w nowoczesnych firmach, potrzebujących, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa. enova365 została stworzona z myślą o tych firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp.

Przetestuj enovę

 

Umów się z nami na spotkanie, zdalną prezentację, lub przetestuj wersję demonstracyjną: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 504 411 155