"...Na początku istnienia firmy zdecydowaliśmy o zakupie oprogramowania wspomagającego zarządzanie. Po sprawdzeniu oferty dostępnych na rynku programów zdecydowaliśmy się na zakup systemu COMARCH OPTIMA (...) We wdrożeniu wspomagała nas firma Liquid Systems Sp. z o.o. Konsultanci tej firmy wykazują się bardzo dobrą znajomością programu COMARCH OPTIMA oraz zagadnień związanych z działalnością przedsiębiorstw..." Przemysław Kowalski - Prezes Zarządu, Italian Paper Sp. z o.o.

"...Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej i terminowej obsługi, firma sprawdzila się w trakcie Szczytu Państw Wschodnich, w którym wzięło udział 33 przywódców krajów europejskich.  Liquid Systems Sp. z o.o. udostępniła łącze główne 200Mbps, plus łącze zapasowe 80Mbps. Firma była odpowiedzialna za udostępnienie 120 linii telefonicznych dla dziennikarzy i wozów transmisyjnych. Zespół  Liquid Systems  Sp. z o.o. zawsze służy pomocą i znajomością wiedzy teleinformatycznej, obsługując tak duże wydarzenia w profesjonalny sposób..."

Beata Sroka, BSC AV Sp. z o.o.
"...Od 2010r firma Liquid Systems odpowiedzialna jest za świadczenie usług IT w dziewięciu oddziałach naszego banku na terenie całego kraju. Zakres świadczonych usług obejmuje obsługę informatyczną naszych oddziałów, reagowanie na zaistniałe problemy i ich usuwanie, budowę i utrzymanie infrastruktury sieciowej oraz konfigurację sprzętu. Spośród wszystkich ofert zdecydowaliśmy o wyborze oferty firmy LIQUID SYSTEMS mając na względzie oferowane kompetencje, kompleksowość usług, spersonalizowany kontakt z firmą oraz atrakcyjny poziom cen. Spółka wyróżnia się stosowaniem nowoczesnych technologii, kadrą o wysokich kwalifikacjach technicznych, bardzo wysokim stopniem profesjonalizmu, terminowością, dokładnością. ..." Sylwester Pedowicz - Dyrektor Oddziału, IKANO Bank GmbH Sp. z o.o.

"...Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim pragnie potwierdzić bardzo wysokie przygotowanie merytoryczne dla projektu zintegrowanej sieci osiedlowej w zasobach naszej Spółdzielni Mieszkaniowej zrealizowanej w 47 budynkach o łącznej liczbie 1809 lokali mieszkalnych, który został wykonany i wdrożony na nasze zlecenie przez Liquid Systems Sp. z o.o. Warszawa (...) Zaproponowane rozwiązania spełniły w pełni nasze oczekiwania oraz umożliwiły naszym lokatorom dostęp do najnowszej technologii i zasobów sieci Internet. Wykonawca w bardzo profesjonalny sposób przygotował wdrożenie proponowanych rozwiązań technologicznych, a elastyczność samej realizacji zamówienia nie była uciążliwa dla mieszkańców w zakresie prowadzonych..."

Andrzej Leszczyński - Prezes Zarządu, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim

Referencje

Klienci mówią

Dorota Małek - Prezes Zarządu, "AMCG" Sp. z o.o.

“...Od firmy LIQUID SYSTEMS Sp. z o.o. otrzymujemy duże wsparcie techniczne i serwisowe, ponadto polecamy firmę LIQUID SYSTEMS jako solidnego i terminowego wykonawcę...”

Przeczytaj więcej