Kim jesteśmy

Zespół Liquid Systems stanowią specjaliści IT posiadający wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu i wdrażaniu narzędzi ERP, CRM, Business Intelligence a także zarządzania projektami oraz w zarządzaniu procesami tworzenia oprogramowania. Większość z nich posiada umiejętności, wiedzę i doświadczenie poparte między innymi certyfikatami Comarch, Scrum, PRINCE2, PMP.

Nasze umiejętności docenił Comarch SA, którego jesteśmy wieloletnim partnerem, przyznając nam w 2010r. status Złotego Partnera Comarch ERP XL oraz nagrodę za najlepsze wdrożenie systemu Comarch ERP Optima w biurze rachunkowym.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z zawartością naszego serwisu!

Nasza historia

2003 -
Utworzenie Liquid Systems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krzywickiego 2. Od początku działalności siedzibą firmy jest powojenna kamienica przy ul. Krzywickiego 2 w Warszawie. Dogodna lokalizacja w bliskości ścisłego centrum miasta i łatwy dojazd przywiązały nas do tego miejsca na dobre.
2004 -
Liquid Systems podpisuje Umowę Partnerską ze znanym producentem oprogramowania Comarch SA w zakresie dystrybucji i wdrożeń systemów ERP. Podpisana umowa odkrywa przed naszą spółką nowe horyzonty i umożliwia dynamiczny rozwój poprzez wprowadzenie do oferty produktowej rozwiązań Comarch, m.in. Comarch CDN Optima, Comarch CDN Klasyka oraz Comarch CDN XL. Otrzymujemy pierwsze zamówienia na dostawy i wdrożenia systemów zarządzania przedsiębiorstwami w wielu biurach rachunkowych oraz firmach handlowych. produkcyjnych i usługowych.
2008 -
Liquid Systems Srebrnym Partnerem Comarch SA. Firma Comarch potwierdza wysokie kompetencje i znaczący udział we wprowadzaniu rozwiązań klasy ERP przyznając naszej firmie status Srebrnego Partnera.
2010 -
Liquid Systems Złotym Partnerem Comarch SA. Zwiększenie sprzedaży oraz rozszerzenie kompetencji zespołu wdrożeniowego zostało uhonorowane przez firmę Comarch przyznaniem statusu Złotego Partnera.
2010 -
Przyznanie przez Comarch SA nagrody za najlepsze wdrożenie systemu Comarch ERP Optima w Biurze Rachunkowym w 2010 roku. Potwierdza ona bardzo wysokie kompetencje wdrożeniowe w obszarze finanse i HR.
2013 -
Podpisanie umowy Partnerskiej z firmą Soneta w zakresie dystrybucji i wdrożeń systemu enova.
2014 -
Przyznanie przez firmę Soneta nagrody za Debiut Roku w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemu enova.

Oferty pracy

Nasz sukces na rynku nie byłby możliwy bez nadzwyczajnych ludzi, obecnych z nami, niemal od początków firmy, którzy z powodzeniem współpracują z naszymi klientami.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zaglądaj regularnie na nasze strony internetowe i przyślij swoją aplikację, gdy znajdziesz na nich ofertę pracy na stanowisku pasującym do Twoich umiejętności i zainteresowań!

Nasi Eksperci

Ciekawostki

Inwestycja w narzędzia BI może zwrócić się w ciągu roku

Oczywiście, musi to być podparte kilkoma istotnymi działaniami, o których nie można zapomnieć realizując wdrożenie.

Czy wiesz, że...?

...aż 64% polskich firm z rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw korzysta z oprogramowania opartego na chmurze.

W 2015r. wartośc rynku usług księgowych on-line wyniesie ok. 2 mld

Co roku pojawia się ponad 35 tys. nowych potencjalnych klientów.

Porady

Najnowsze wypowiedzi naszych ekspertów

W sekcji tej publikować będziemy wartościowe dla naszych obecnych i przyszłych Klientów informacje, dotyczące bieżącej obsługi systemów Comarch, kwestii sprzętowych a także zmian w przepisach.

Referencje

Klienci mówią

Dorota Małek - Prezes Zarządu, "AMCG" Sp. z o.o.

“...Od firmy LIQUID SYSTEMS Sp. z o.o. otrzymujemy duże wsparcie techniczne i serwisowe, ponadto polecamy firmę LIQUID SYSTEMS jako solidnego i terminowego wykonawcę...”

Przeczytaj więcej