Witamy w Liquid Systems!

Liquid Systems Sp. z o. o. jest firmą z sektora IT&T świadczącą usługi w zakresie efektywnego wykorzystania informatyki i telekomunikacji w osiąganiu celów biznesowych firm i instytucji.

Oferujemy pomoc w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych oraz budowie i utrzymaniu sieci teletechnicznych. Ponadto nasza firma jest dostawcą usług internetowych, swoim zasięgiem obejmuje ponad 3000 klientów.

Głównymi produktami Liquid Systems są specjalizowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem, a także systemy wsparcia analiz biznesowych, zarządzania relacjami z klientem (CRM) oraz zarządzania projektami. Rozwiązania dostarczane przez Liquid Systems obejmują kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, planowanie kierunków jego rozwoju, analizy sytuacji ekonomicznej, obsługę klientów oraz zarządzanie usługami serwisowymi i automatyzację procesów logistycznych.

Dostarczane narzędzia integracyjne pozwalają na współpracę z systemami ERP, FK, CRM oraz innymi, przynosząc wartość dodaną w postaci najlepszego dostępu do danych mających wpływ na funkcjonowanie Państwa fimy. Modułowa konstrukcja systemów pozwala naszym Klientom elastycznie dobierać i budować rozwiązania najlepiej odpowiadające ich potrzebom.

Bazując na oprogramowaniu Comarch ERP XL oraz Comarch Optima opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg własnych rozwiązań, wspierających konkretne procesy biznesowe i poszerzających podstawową funkcjonalność systemu. Jakość tych aplikacji została potwierdzona poprzez umowę resellingową z Comarch, dzięki której aplikacje Comarch są dostępne w sieci sprzedaży Comarch i jego partnerów.

Dostarczane rozwiązania oraz integrowanie funkcjonalności z istniejącymi w firmach systemami otwierają Klientom Liquid Systems nowe możliwości rozwoju biznesu.

Stale wprowadzamy do naszej oferty nowe, cechujące się wysoką innowacyjnością produkty i rozwiązania, dzięki czemu lepiej wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów